Popis chalup

Při vstupu do chalupy jsme pro vás připravili držáky na lyže či kola a součástí jsou i sušáky lyžáků či bot. Ve společné předsíni si můžete nechat pověšené své bundy a najdete tu i samostatné WC.  Odtud se dostanete do přízemního apartmánu, na schodiště do horního patra nebo do sednice.

Ve všech našich 4 chalupách jsou 3 apartmány. Každý apartmán má dva pokoje, koupelnu se sprchovým koutem a s WC a předsíní.  Celkem apartmán obsahuje 4 lůžka a 1 přistýlku. Jeden pokoj je vybaven manželskou postelí s přistýlkou (výsuvný šuplík s matrací) a ve druhém pokoji jsou oddělená jednolůžka. Maximální ubytovací kapacita jedné chalupy je tedy 15 lůžek.

Sednice se nachází v přízemí. Její součástí je plně vybavená kuchyň, velký stůl, sedačka, TV a dětský koutek. Dál je zde možné si zatopit v krbových kamnech. V letních měsících lze rovněž využít vstup na terasu s posezením a grilem.

Vybavení kuchyní

Kuchyně jsou vybaveny lednicí s mrazákem, myčkou, mikrovlnou troubou, varnou deskou a troubou. Součástí vybavení je také překapávač na kávu, toustovač, rychlovarná konvice a kávovar Dolce Gusto.

V horním patře se nachází plně vybavený kuchyňský kout a jídelní pult s barovými židlemi. Děti zde mají svůj  koutek s kobercem a hračkami. Schodiště jsme vybavili vrátky pro bezpečnost malých hostů.

Apartmán č.1 se nachází v přízemí chalupy, oddělený zamykacími dveřmi a předsíňkou od společné předsíně v chalupě. Jeho výhodou je bezbariérový přístup včetně bezbariérové koupelny. Dále se odlišuje tím, že mezi pokoji jsou dveře. V koupelně je fén.

Apartmán č.2 a č.3 se nacházejí v horním patře. Každý má samostatný vstup se zamykacími dveřmi ze společné haly. Po vstupu do apartmánu je předsíňka, 2 pokoje se samostatným vstupem a koupelna s WC. V koupelnách jsou 2 umyvadla, jedno pro dospělé hosty a jedno nižší pro děti.

 Vše pro děti

Chalupy jsou vybaveny pro rodiny s dětmi. Najdete tu 2 herní koutky, bezpečnostní dvířka na schodiště v horní hale. V kuchyních je plastové nádobí a jídelní židličky. Součástí apartmánů jsou vaničky, nočníky a dětská záchodová prkénka.  Na vyžádání připravíme cestovní postýlky s matrací           a peřinkami. V apartmánech najdete také noční světýlka do zásuvky.

Areál Bret

Naši klienti mohou využívat služby v sousedícím areálu Bret. Některé z nich jsou zpoplatněny, ceník na www.bretcz.cz.  Děti mohou využít dětské hřiště s pískovištěm a v letních měsících skákací hrad, trampolínu nebo krytý venkovní bazén s mořskou vodou. Rodiče si mohou zasportovat na 2 kurtech na plážový volejbal, fotbalovém hřišti nebo 2 tenisových kurtech. V areálu se nachází i ohniště. Větší děti uvítají hernu v budově restaurace Bret, kde je kulečník a další stolní hry.

V zimních měsících jsou zde sjezdovky se sedačkovou lanovku a vleky pro nejmenší nebo snowtubing.  Děti se mohou přihlásit do lyžařské školičky. Součástí je i půjčovna lyžařského vybavení. Po celodenních aktivitách je na objednání  wellness – fitness, vířivka a dvě prostorné sauny.

Restaurace Bret

V hlavní budově areálu je restaurace. Na objednání zde připravují snídaně, rauty nebo oslavy. Přes den si hosté vybírají z jídelních lístků. Bližší informace jsou na stránkách provozovatele www.bretcz.cz.

 

Chcete se podívat, jak to u nás vypadá?

Zde klikněte pro videa z interiéru chalup 

Půdorysy chalup

Přeložit Tuto Stránku